Ev eşyasının taşınması esnasında eşyanızın zarar görmemesi için mutlaka ambalajlı olarak taşınması gerekir. Ambalajlama işinin; kaliteli ambalaj malzemeleri ve bu işin uzmanları tarafından yapılması, eşyanızın güvenle taşınması için olmazsa olmaz şartlarıdır.
 
Evden Eve Nakliye Hizmetinde Yaptığımız İşlemler Sırasıyla Aşağıdaki Gibidir
 
01. Müşterinin isteğine bağlı olarak taşınacak eşya tespitinin eksperlerimiz tarafından ücretsiz yapılması
02. Eşyanın miktarına uygun aracın seçilmesi
03. Eşyanın yükleme ve boşaltılması
04. Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için ambalajı
05. Koltuklara önce streç daha sonra battaniye ambalajı
06. Beyaz eşyanın (buzdolabı, çamaşır makinesi..) ambalajı ve yerine montajı
07. Eşyaların yeni evde yerlerine montajı
08. Gardrop türü mobilyanın demontesi ve montesi ( gömme dolap sökümü ve montajı yapılmaz)
09. Kırılacak eşyaların paketlenmesi
10. Bütün bu eşyaların araç içinde zarar görmeyecek şekilde istifi
11. Yeni evde eşyanızın sizin isteğinize göre yerleştirilmesi
12. Şehir içi ve şehir dışı taşımacılıkta kapalı çelik kasa araçlar ile taşıma
13. Şehir dışı taşımalarda eşyanıza yol sigortasının yapılması
 
PAKETLEME
Tabaklar Tabaklar aralarına kağıt koyularak beslenir ve üçerli şekilde sarılır.Kolilere konulduktan sonra koli içi kağıtla beslenir .Aynı şey bardaklar için de geçerlidir.
 
ÇALIŞMA MASALARI VE ÇEKMECELER
Çekmece içleri ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra içleri iyice doldurulur ve açılmalarını önlemek için çalışma masası battaniye ile ambalajlanır.
 
YATAKLAR
Özel ambalaj malzemelerimiz sayesinde hijyenik ve temiz bir şekilde taşınırlar.
 
KİTAPLAR
Bunun için özel kitap kolileri kullanılır ve asla kırılacak eşyalar ile aynı kolilere koyulmaz.
 
EV VE ELEKTRONİK EŞYALAR
Küçük parçalar bol ambalaj kağıdı ile sarıldıktan sonra yumuşak eşyaların olduğu kolilere alınız
 
ELBİSELER
Elbiseler için en iyi yol poşetlenerek yerleştirmektir.Elbiselerinizi asla çantalara koymayınız.
 
BEYAZ EŞYALAR
Beyaz Eşyalar kazanı sabitlendikten sonra battaniye ile ambalajlanır. Buzları mutlaka eritiniz.Buzları eriyen dolap içlerine yastık veya kumaş oyuncaklar koyulabilir.Lütfen yeni yerinde 12 saat geçmeden dolaplarınızı çalıştırmayınız.Battaniye ile ambalajlanır.
 
ABAJURLAR
İki yada üç tanesi bir kutuya koyulur.Kutu üzerine kırılacak ibaresi mutlaka koyulur Eşyalarınız kesinlikle küçük kamyonlara sıkıştırılarak taşınmaz. Taşınma sırasında doğal kaynaklardan oluşabilecek her türlü zarara karşılık isterseniz eşyalarınızı sigortalatabilirsiniz. Taşıma oluşabilecek her türlü hasara karşılık eşyalarınız Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat güvencesi altında olduğundan dolayı hiçbir sorun çıkmadan sorunsuz bir şekilde evden eve taşımacılık işlemi gerçekleşmiş olur.
 
Taşınma öncesinde yapılan ekspertiz sonucunda dolaplarınız numaralandırılır ve yerleşme anında hiçbir şekilde ortaya karışık bir durum çıkmaz. Sizler için eşyalarınız maddi ve manevi olarak ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemlidir. 1993 yılında beri sloganımız olan " Sorunsuz Nakliyat " hizmet anlayışının misyonu ve vizyonu doğrultusunda Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat olarak devamlı yenilikçi bir şekilde evden eve taşımacılık ve diğer hizmetlerimizde kaliteli, profesyonel, güvenilir bir şekilde çalışmaktayız. Şehiriçi, şehirlerarası ve uluslararası evden eve taşımacılık alanında hizmet veren Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat her zaman siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmaktadır.
 
Ekspertimiz taşınma öncesinde evinize geldiğinde istediğiniz ekstra hizmetleri ekspertimize lütfen belirtiniz. Evden eve taşımacılık alanında hizmet veren firmamız, geçmişten bugüne kadar sürekli kendini yenilemektedir. Kendi evinizdeki eşyaları paketleyip profesyonel bir şekilde eski evinizden yeni evinize taşıyoruz. Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat internet üzerindeki diğer taşıma firmaları gibi olmayıp K1 ve K3 yetki belgesi sahiptir. Güvenli ve içinizin rahat etmesi için Çanakkale Merkezdeki ofisimizi ziyaret edebilir taşınmanın nasıl olacağını daha önceden öğrenebilirsiniz.
 
Yıllardan beri sayısız müşteri memnuniyeti ile işimizi en iyi şekilde profesyonel bir şekilde dürüst, kaliteli, güvenli ve daha doğrusu düzgün bir iş ahlakı ile çalışmaktayız. Çanakkale Destan Evden Eve Nakliyat  olarak taşımacılık sektöründe uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta birçok hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.